Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla

 

Služby a řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Reklamní studio R3D Petr Koryťák

Jsme reklamní studio zabývající se nejlevnějším velkoplošným tiskem - fólie, bannery, billboardy, papír a výrobou světelné 3D reklamy, světelnýc...

Borská 25, Přimda

Jamali

Výroba reklamy, autofólie, okenní fólie, světelná reklama, reklamní předměty, reklamní dárky a textil, tisk velkoformátový, letáky, vizitky, grafika a design, výroba na zakázku.

Sokolovská 630, Tachov

Zateplení fasád Tachov

Zateplení fasád domů či jiných objektů již od 300,-kč/m2. Zateplujeme dle norem a přání zákazníka. Samozřejmostí je rozpočet zateplení a fotodokumentace celé stavby ZDARMA. Neváhejte nás kontaktovat: Tel.: 776 199000 Email: liborx@centrum.cz S pozdravem a přáním hezkého dne se Těšíme na Vás.

Trotnovská 1721, Tachov

Zednické a stavební práce-Levné stavby

kompletní rekonstrukce domů, bytů, zateplovací systemy, fasády, natěračské práce, uklidové práce, obklady, dlažby a uprava pozemku.

Lučina 372, Chodová Planá

workable-cz

výškové práce, úklid sněhu, sekání trávy, kácení stromů, vše za příznivé ceny

Bohušova 786, Planá

Jiří Češka-Truhlářství

Výroba-kuchyňské linky,dveře z masivu vč. obložek -postele,skříně ,pokojíky - altány,mobiliáře,informační cedule, ...

Prostiboř 72, PROSTIBOŘ

PROSAD MK s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na kompletní provádění projektových dokumentací, staveb, rekonstrukcí objektů, kompletních či částečných demolic, sadov...

náměstí Svobody 29, Planá

Marienprint, s.r.o.

Poskytování polygrafických služeb.

Zámecká 183, Planá

Voják Pavel

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce v Kostelci a okolí v okrese Tachov. Zajišťujeme čistění a prohlídky kanalizací a odpadů v ...

Nedražice 2, Kostelec

Deratizacemyška

Speciální ochranná dezinfekce,dezinsekce a deratizace.Prodej jedů i postřiku.Úklidové práce. Ochrana proti holubům,ochrana proti dřevokazným škůdcům.Přípravné a dokončovací stavební práce.Správa a údržba nemovitostí.Zprostředkování obchodu a služeb.

Třešňová 1803, Tachov

Anna Kissová - kosmetické služby, laser studio

Komplexní péče o pleť- kosmetické služby, laserové ošetření

Husitská 337, Tachov

jaroslav hrabal

provadime zednicke a obkladacske prace

tovarni 501, stribro

ROMAN ČERNEK

FIRMA PROVÁDÍ TOPENÁŘSKÉ, INSTALATÉRSKÉ A PLYNAŘSKÉ PRÁCE. ZABÝVÁME SE TAKÉ INSTALACÍ SOLÁRNÍCH SYSTÉMŮ A TEPELNÝCH ČERPADEL. JSME V PROGRAMU ZELENÁ ÚSPORÁM. PRACOVNÍ DOBA JE DLE POTŘEBY ZÁKAZNÍKA.

DRUŽSTEVNÍ NÁMĚSTÍ 132, HEŘMENOVA HUŤ

Jiří Stec - zednické práce

Provozování zednických prací

Tovární 846, Tachov

Miroslav Hrdlička - Zednické práce

Provádíme veškeré zednické a obkladačské práce. Rekonstrukce bytových jader. Opravy starých omítek. Zajistíme další navazující řemesla.

Školní 346, Bor

Pavel Voják

Instalatérské a topenářské práce, čištění a prohlídky kanalizací

Nedražice 2, Kostelec

jaroslav hrabal

provadime malirske prace klasickou i vysokotlakou technikou.natery chat,srubu,plotu airlles metodou.

tovarni 501, stribro

Michal Binko

Nabízím kvalitní fotografický servis. Svatební sady, produktové, reklamní foto, firemní večírky, úpravu a retuš Vámi vyfocených snímků. Návrh a design. Není nutné nikam cestovat, přijedu kamkoli za vámi.

Hostíčkov 4, Chodová Planá

Lukáš Anton - úklid sněhu

Nabízíme Vám úklid sněhu z chodníků, komunikací, parkovacích, či firemních ploch. K dispozici jsou : Traktor LS J27H s čelní radlicí a sypačem Stiga Park 4x4 s čelním rotačním smetákem Stiga Park s čelní sněhovou frézou 2 x ISEKI 19 hp s čelní radlicí Několik párů rukou pro práci s lopatou, či hrablem ;)

Americká 279, Tachov

Ing. Milan Charousek

Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti práce (BOZP), požární ochrany (PO), informačních technologií (IT) a v oblasti podnikové ekologie.

Nerudova 1413, Stříbro

J. Červený, s.r.o.

Provozujeme zateplování fasád, půjčujeme fasádní lešení PERI. Dále nabízíme zemní práce, realizace staveb a výstavbu inženýrských sítí. Pomoc při získávání dotací z programu Panel.

Sokolovská 1400, Tachov

DUKE Abraham, s.r.o.

Plastikářské stroje (mísič DMT, štěrbinová sítka, trysky, nástavce) - výroba, opravy a náhradní díly. Provozujeme obrábění kovových dílů na CNC a konvenčních strojích. Jsme výrobci hydraulických a pneumatických zařízení, těsnící prvky - opravy, prodej, servis.

Okružní 2008, Tachov

SIPAMONT, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montáží ocelové konstrukce (haly, přístřešky), zámečnické výrobky (posuvné brány, vchodové dveře, zábradlí, schody). Nabízíme opláštění a zateplování budov (kovové systémy), jeřábnické práce, pronájem plošin a prodej hutního materiálu.

Okružní , Tachov

MIKI STUDIO, s.r.o.

Prodáváme strojní omítky, fasády, zateplovací systémy, sanační omítky, nátěry a malby a zednické práce. Probarvení barev a omítek na počkání, počítačové návrhy fasád. Omítkové materiály, barvy CAPAROL, plastová/ALU okna a dveře, žaluzie a parapety.

U Penzionu 1867, Tachov

MK koupelny - interiéry, spol. s r.o.

Koupelnové studio a kamenná prodejna poskytuje mimo jiné i provádění rekonstrukcí bytového jádra a koupelen. Návrhy interiérů a pokládky podlah. Výroba a montáž kuchyňských linek. Výroba kuchyní, vestavěných skříní a zakázkového nábytku.

Panenská 619, Tachov

Kácení rizikových stromů - Karel Jukl

Nabízíme kompletní péči o veřejnou i soukromou zeleň, prořezy stromů, kácení klasické i rizikové, horolezeckou technikou, dřevorubecké práce. Arboristika, provozujeme odborné poradenství, veškeré výškové práce, údržba parků, stromořadí a zahrad.

Skviřín 26, Bor-

E.H. security system

Zajišťovatel strážní služby, osobní ochrany, obsluha kamerových pultů v objektech, areálech, úřadech a hotelích. Zajištění přepravy osob a hotovosti, společenského doprovodu. Montáž, nabídka zabezpečovacích kamerových systémů, preventivní požární hlídka.

Bohušova 786, Planá

Miroslav Mašát - Elektroservis

Provozování domovních a průmyslových elektroinstalací a veškerých elektroinstalačních prací.

Husova 222, Kladruby

Milan Prantl - zednictví

Provozování zednických prací.

Milevská 317, Kladruby

Elektrofirma Ryba a Viterna

Provozujeme veškeré elektromontážní práce. Montáž veřejného osvětlení, nasvětlování budov (soch, krajinných prvků). Hromosvody, revize, zajištění projektů, kabelové rozvody, domácí telefony, prodej elektrospotřebičů.

Pernolec 39, Částkov

Josef Mašát - elektroservis

Provozujeme slabo i silnoproudé elektromontáže počítačových sítí, zabezpečovací techniky, požární signalizace, kamerových systémů, elektrorevize.

Husova 222, Kladruby

Tesařství a pokrývačství Pospíchal

Realizace střech na klíč, provozování tesařských, pokrývačských a klempířských prací, montáž střešních oken, výroba a nabídka řeziva, prken a trámů.

Zadní 202, Kladruby

Ing. František Václav - truhlářská, tesařská a pilařská výroba

Zabýváme se výrobou stavebně truhlářskou, tesařskou a pilařskou.

Lhotka 1, Tisová

KTJ ČR, s.r.o.

Provozujeme stavební a elektroinstalační práce, kompletní rekonstrukce koupelen, bytů a domů, veškeré zednické a obkladačské práce, zateplování fasád.

Staré Sedliště 385, Staré Sedliště

Vladimír Mergl - stavebnictví

Poskytování služeb v oblasti stavebnictví.

Staré Sedliště 1, Staré Sedliště

Pemelog, s.r.o.

Provozování komplexních služeb v oblasti nakládání s průmyslovými i nebezpečnými odpady. Poskytování řešení odpadového hospodářství průmyslových podniků.

Úšava 20, Staré Sedliště

Julie Cvačková - odpady

Zabýváme se sběrem a zpracováváním odpadů.

Staré Sedliště 20, Staré Sedliště

Zdeněk Maňo - služby zámečnictví

Výrobce mříží, plotů a kovaných postelí.

Staré Sedliště 75, Staré Sedliště

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?